بازدید معاون وزیر ورزش از اردوی بانوان ووشو

[ad_1]

وی که مورد استقبال خانم شهین نظری نایب رئیس فدراسیون ووشو قرار گرفت، برای ملی پوشان ایران در رقابت‌های آسیایی کره جنوبی و جهانی روسیه آرزوی موفقیت کرد.

در ابتدا این بازدید، نایب رئیس فدراسیون گزارشی از نحوه آماده سازی ملی پوشان ارائه کرد و سپس معاون وزارت ورزش برای دقایقی با «لیو شو یان» سرمربی چینی تیم ایران به گفت‌وگو پرداخت.

محمدیان خطاب به سرمربی چینی، گفت: بانوان ووشوکار ایران در سال‌های اخیر همواره در رویداد‌های گوناگون مدال آور بوده‌اند و امیدوارم شرایط آمادگی آنها به گونه‌ای باشد که امسال هم در جمع برترین‌ها قرار بگیرند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه خطاب به بانوان ووشوکار، عنوان کرد: شما اراده و لیاقت رسیدن به قهرمانی‌های متعدد را داشته‌اید. ووشو از فدراسیون‌های با برنامه و منسجمی است که در راستای مدیریت قوی دکترعلی نژاد و همچنین خانم نظری، با شرایط خوبی روبرو است.

وی افزود: با بهره بری از این شرایط ایده آل و به کارگیری توانایی‌های خود، به موفقیت دست یافته و موجب شادمانی مردم و سربلندی خانواده هایتان شوید.

محمدیان ورزشکاران را به دلیل حضور در مسابقات بین المللی متعدد، سفیران ایران دانست و گفت: یقین دارم بانوان ووشو از مدال آوران بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خواهند بود و به قهرمانی‌های متعددی دست پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون‌های اندکی وجود دارند که تمامی امکانات را در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهند، افزود: ووشو از قبیل فدراسیون‌های محسوب می‌شود که همه امکانات را دارد و در رشته‌های دیگر هم به دنبال این هستیم تا چنین شرایطی ایجاد شود.

این مقام مسئول در پایان ورزشکاران رده ملی را استعداد‌های ایران دانست و گفت: در کنار هم باشید تا به موفقیت دست یابید.

شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان هم به نمایندگی از ملی پوشان ضمن قدردانی از حضور دکترمحمدیان در اردوی تیم ایران برای دقایقی به صحبت پرداخت.

تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهانی که مهرماه در روسیه برگزار می‌شود و تیم جوانان نیز برای شرکت در پیکار‌های آسیایی که شهریورماه برگزار می‌شود خود را مهیا می‌سازند.

انتهاي پيام/ 930610

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *