افتتاح مرکز ملی خط زندگی در آذربایجان‌شرقی

[ad_1]

مرکز ملی خط زندگی و نخستین سامانه خدمات هماهنگ و یکپارچه ویژه سالمندان در تبریز افتتاح شد.

به گزارش

مهرخانه، به نقل
از
ایسنا، داریوش عباس‌زاده، مدیر مسئول مرکز خط زندگی آذربایجان‌شرقی گفت: این سامانه ملی  برای تسهیل زندگی سالمندان و استقلال فردی آنان ایجاد شده است.  

وی افزود: خط زندگی استان آذربایجان‌شرقی همزمان با هفته بهزیستی و تامین اجتماعی و افتتاح  دفاتر مشهد و زنجان  آغاز به کار کرد. درحال حاضر حدود 100 مرکز خدماتی و تخصصی در این استان با این سامانه همکاری دارند.   

عباس زاده با اشاره به اینکه در این مرکز معرفی، هماهنگی با مراکز خدماتی و تخصصی ونظارت در این سامانه بطور رایگان انجام می‌شود گفت: نظارت بر عملکرد خدمات نیز از جمله راهکارهای این مرکز برای ارائه خدمات مناسب به سالمندان است.   

وی  با اشاره به سفر مسافران سالمند، اظهار کرد: این سامانه آماده انجام هماهنگی خدمات درمانی، تخصصی و رفاهی با شرایط بسیار مناسب به سالمندان است تا آنها سفری بدون دغدغه و نگرانی را تجربه کنند.   

عباس زاده بااشاره به اینکه این مرکز از سال 90 در تهران درحال فعالیت است، گفت: این سامانه با هماهنگی مرکز ملی خط زندگی تهران در تبریز شروع به فعالیت کرده است.   

مدیر مسئول خط زندگی آذربایجان‌شرقی گفت: تمام خدمات براساس استانداردها و معیارهای علمی، عملی و پژوهشی ارائه خواهد شد.   

عباس زاده از همه کارشناسان، متخصصین و صاحبان اندیشه در بخش خدمات به جامعه سالمندی دعوت کرد با این مرکز همکاری داشته باشند.   

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی این مرکز در تهران گفت: در مرحله بعدی این مرکز در تبریز نیز به صورت شبانه روزی فعالیت خواهد کرد. افراد می‌توانند برای ارتباط با این مرکز با خط تلفن سراسری 4327-021 و تلفن 5518589-0413 تماس بگیرند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *